W Hotelu w cieszynie podajemy śniadanie naszym gościom

W Hotelu w Cieszynie oferujemy naszym gościom najwyższą jakość śniadania. Nasza restauracja przygotowuje szeroki wybór dań, a odpowiedni personel zawsze dołoży starań, aby utrzymać wysokie standardy jakości i usług.

Goście mogą skosztować różnorodnych potraw, w tym różnych mięs, jajek i owoców. Goście moga również zamawiać burgery lub kanapki na śniadanie, oferujemy także szeroki wybór napojów energetycznych i zimnych herbat lub kaw.

Podczas śniadania goście będą mieli okazję delektować się nastrojowymi open-air muzykami grającymi w pomieszczeniach hotelu. Nasi kelnerzy starają się być szybcy i uprzejmi, doskonale wiemy jaka jest potrzeba naszych gości.

W naszym hotelu w Cieszynie możecie spodziewać się znakomitego śniadania! Śniadanie jest podawane codziennie od 7.00 do 10.00 rano i składa się z bogatego wyboru i bogato zdobionych wypieków, owoców i warzyw. Goście będą mogli cieszyć się z pysznych babeczek, humburowych kanapek, sałatki, owoców, soków i innych pyszności przygotowanymi przez naszych kucharzy.

Jeżeli macie ochotę spróbować tego wykwintnego śniadania polecamy jak najszybciej skontaktować się z recepcją hotelową, aby zarezerwować swoje miejsce. Aby uatrakcyjnić Państwa poranek przygotujemy dla Państwa atmosferę sprzyjającą relaksacji.

W ostatnim czasie nasz wyjątkowy hotel w Cieszynie rozbudował swoją ofertę i od teraz goście mogą skorzystać z porannego śniadania. Nasze śniadanie zostało zaprojektowane z myślą o komforcie i zadowoleniu gości. W naszym menu można znaleźć domowe smakołyki takie jak szybkie i proste śniadania na wynos, idealne dla osób, które nadal muszą dbać o swoje zdrowie i rozpocząć dzień od dobrego posiłku. Do dyspozycji mamy również szeroki wybór specjalnych tradycyjnych potraw, jak również soków, kawy i herbaty. Chcemy dać naszym gościom możliwość przygotowania sobie smacznego śniadania w komfortowych warunkach.

Niniejsza oferta skierowana jest głównie do osób podróżujących służbowo lub urlopowiczych szukających spokojnego startu dnia po nocnym lądowaniu albo na następny dzień przed powrotem do domu.

Naszym celem jest dawać naszym gościom jak najlepsze wrażenia, a nasz poranny posiłek ma być tylko jednym z takich elementów. Wiemy, że każdy dodatkowy wysiłek musi być doceniony przez naszych gości i dlatego staramy się oferować tylko to, co najlepsze. Dlatego też stale monitorujemy trend na rynku usług hotelarskich i dbamy o to, aby nasze usługi sprostały Państwa oczekiwaniom.
Mamy nadzieję, że nasza nowa oferta porannego śniadania spotka się z uznaniem i doceni naszych dotychczasowych Gości i tych, którzy jeszcze do nas nie przybyli!

W W Hotelu w Cieszynie dbamy o to, aby naszym gościom zapewnić jak najlepsze doświadczenia. Jesteśmy szczęśliwi, że możemy zaoferować naszym Gościom śniadanie w hotelu każdego dnia.

Niezależnie od tego, czy podróżujesz służbowo, czy spędzasz romantyczny weekend, chcemy, aby Twój pobyt był bezbolesny i bezproblemowy. Dlatego oferujemy naszym gościom śniadanie od rana do południa w hotelowej restauracji.

Nasze menu składa się z szerokiej gamy potraw, które są dostępne dla naszych gości na dzień dobry. Mamy wszystko – od tradycyjnych białoruskich wypieków po sałatki i specjalne śniadania z dodatkowymi przekąskami. Wszystko jest gotowane z najwyższej jakości produktów lokalnych. Chcemy zagwarantować naszym Gościom i ich rodzinom pełnowartościowe, zdrowe i smaczne śniadanie.

Related Post